Świat nielegalnych wyścigów, do którego wstęp mają tylko nieliczni… Aktorzy opowiadają o tym, czym „Diablo. Wyścig o wszystko” wyróżnia się spośród innych produkcji.

Jak podkreślają aktorzy występujący w filmie, „Diablo. Wyścig o wszystko” jest produkcją wyjątkową. – To nie jest kopia niczego, tylko zupełnie nowa historia. Jeśli chodzi o sam pomysł nielegalnych wyścigów, myślę, że tutaj znajdziemy podobieństwa do innych filmów. Reszta jest stworzona na oryginalnym pomyśle – mówi Wojciech Bocianowski. – Wiele osób biorących udział w tej produkcji ma sporą wiedzę na temat tego środowiska, więc będzie to trochę zdradzenie kuluarów nielegalnych wyścigów. – dopowiada biorąca udział w filmie Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu Karolina Pilarczyk. – Jak czerpać dobre wzorce to tylko od najlepszych – podsumowuje Marcin „Różal” Różalski utytułowany były zawodnik federacji KSW, mistrz wagi ciężkiej z 2017 roku.

Zobacz również: Medialna premiera pierwszego polskiego filmu o MMA – Underdog

Aktorzy występujący w filmie „Diabo. Wyścig o wszystko” opowiadają o wyjątkowości filmu:

„Diablo. Wyścig o wszystko” to najbardziej rozpędzony polski przebój kinowy 2019 roku, który z pewnością zadowoli wszystkich miłośników pięknych samochodów i szalonej jazdy. Pierwsza tego typu produkcja w Polsce to zatankowana do pełna adrenaliną i ogłuszająca rykiem silników opowieść o młodym chłopaku, który trafia w sam środek gangsterskiego piekła nielegalnych wyścigów samochodowych. Świata, gdzie gra się wyłącznie o najwyższe stawki, a każda zła decyzja może być tą ostatnią.

W wysokooktanowej obsadzie znaleźli się m.in.: Tomasz Włosok, Karolina Szymczak, Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Agnieszka Włodarczyk oraz Aleksy Komorowski. W filmie wystąpili także m.in.: Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu Karolina Pilarczyk – nagradzana uczestniczka międzynarodowych wyścigów samochodowych, Marcin „Różal” Różalski – utytułowany były zawodnik KSW, mistrz wagi ciężkiej z 2017 roku, a także niezwykłej postury trener personalny Wojciech Bocianowski. Reżyserem filmu jest Michał Otłowski – twórca nagrodzonego na festiwalu filmowym w Gdyni „Jezioraka” oraz serialu „Diagnoza”. Współpracuje z nim Daniel Markowicz, reżyser reklamowy i supervisor efektów specjalnych w wielu hollywoodzkich i polskich produkcjach.

Film „Diablo. Wyścig o wszystko” będzie można oglądać w kinach od 18 stycznia bieżącego roku.

Zobacz więcej w kategorii: Film akcji/science-fiction

4 Komentarze

  1. Byłam w kinie na tym, ogólnie film średni i najlepsza rola Lindy. Można isć zobaczyć, jak ktoś nie ma co robić wieczorem

  2. noo… już jutro się przekonamy. Bardzo bym chciał, żeby to okazał się dobry film, bo brakuje mi kina dla miłośników motoryzacji w Polsce. Ale skoro Pazura gra, to chyba nie może być źle

  3. Zapowiedzi bardzo fajne, aktorzy zachęcająco opowiadają o filmie, widzę też, że profesjonaliści zadbali o sceny akcji, będzie dobry film! Wreszcie!

  4. Uwielbiam takie filmy, ciesze się, że wreszcie i my nakręciliśmy film o wyścigach, świetnych samochodach. Obsada wygląda bardzo ciekawie, dobrze, że wzięli młodych aktorów bo słabo by film wyglądał jakby Karolak z Adamczykiem grali ludzi 20 letnich 😀

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Plejada gwiazd na premierze „Fightera”! Film w kinach już od 19 lipca

W poniedziałek 15 lipca w warszawskiej Kinotece odbyła