Federacja DKW Fight Night wydała oświadczenie w którym możemy przeczytać, że Kamil Bazelak nie wystąpi w walce wieczoru przeciwko Fernando Rodriguesem Juniorem.

Do pojedynku pomiędzy Kamilem Bazelakiem (8-9), a byłym mistrzem KSW w wadze ciężkiej Fernando Rodriguesem Juniorem (11-4) miało dojść 5 maja na gali DKW Fight Night 2 w Legionowie. Federacja DKW Fight Night jednak zerwała współpracę z Bazelakiem z powodu strat wizerunkowych oraz finansowych. Jednocześnie otrzymaliśmy zapewnienie, że DKW Fight Night szuka nowego, godnego rywala dla Fernando Rodriguesa Jr., w wydanym oświadczeniu możemy przeczytać:

Zobacz również: DKW Fight Night 2 już 5 maja w Arena Legionowo!

„Pragniemy poinformować, że dnia 21.04.2018 r. zerwaliśmy współpracę z Kamilem Bazelakiem. Dziwi tu fakt, iż niedługo po przeprowadzeniu kolejnej rozmowy o rozstaniu w spokojnej atmosferze, p. Kamil wypowiada się w jednym z wywiadów, iż nie wie dlaczego nie ma podpisanego kontraktu i obawia się, że walka może się nie odbyć, pomimo tego, że sam unikał spotkania w celu sfinalizowania formalności. Kamil Bazelak dysponował kontraktem, w którym zażyczył sobie pewne zmiany, na które się zgodziliśmy.

Jako federacja DKW Fight Night dystansujemy się od pogłosek na temat przeszłości p. Kamila Bazelaka. Nie możemy jednak bagatelizować negatywnego wpływu jego osoby na wizerunek naszej organizacji.

Głównym powodem zerwania współpracy są straty, nie tylko wizerunkowe, ale i finansowe, generowane przez brak profesjonalizmu zawodnika. Wielokrotnie ustalał on z nami termin realizacji spotu walki, jak również podpisania umowy.

Niestety, informowani na krótki czas przed spotkaniem o „nagłych sytuacjach” p. Kamila, byliśmy zmuszeni za każdym razem przekładać realizację filmu, co wiązało się z kosztami, oraz niemożnością dopełnienia formalności.

W niedługim czasie na fanpage DKW Fight Night poinformujemy o nowym, godnym przeciwniku dla Fernando „Santo Forte” Rodriguesa Jr. Z wyrazami szacunku, DKW Fight Night”

DKW Fight Night 2
DKW Fight Night 2 oświadczenie

1 Komentarze

  1. to ten co mówił, że pokonałby Pudziana? :Dhaha

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

FAME MMA 5: Isamu vs Rafonix. Zobacz zapowiedź walki!

Na oficjalnym kanale FAME MMA w serwisie YouTube