Zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądałoby połączenie legendarnego motocykla ze współczesnym biznesmenem ubranym w dobrze skrojony garnitur? Sesji typu dobry garnitur i dobry samochód było mnóstwo, ale garnitur i motocykl?

Grzegorz Czepułkowski tak pisze na swoim blogu Mrmature.pl: – Postanowiłem, że przygotuję taką sesję zdjęciową. Sami oceńcie czy to dobre połączenie. Moim zdaniem, kiedy jest piękna pogoda, a ty masz w garażu tak wyjątkowy motocykl jak Indian, to grzechem byłoby wykorzystywać go tylko do jazdy w weekendy czy przebierać się po dojechaniu do pracy. Zakładaj garnitur, wsiadaj na Indiana i majestatycznie przemykaj powoli po ulicach swojego miasta prosto do swojego miejsca pracy.

Zobacz również: Bloger Grzegorz Czepułkowski na swoim kanale MrMature uczy jak wiązać podstawowe węzły krawata

Ciekaw jestem jakie jest wasze zdanie na ten temat, po obejrzeniu kilku zdjęć poniżej. Czy pracując na stanowisku, które wymaga dress codu business, pokusiłbyś się o taki styl na motocyklu? Czy do pracy, czy na randkę, czy na wieczorny bal, mężczyzna w takim stroju jak garnitur, czy smoking na pewno zwróci na siebie uwagę na dwukołowej maszynie. Oczywiście jak w każdej mojej sesji są fajne dodatki jak okulary, zegarek, torba, pasek, spinki czy zapach – możemy przeczytać na blogu Mrmature.pl.

Pierwsza propozycja to:

motor
Fot. Leszek Bosak (leszekbosak.com)
Fot. Leszek Bosak (leszekbosak.com)

– Ciekaw jestem czy współczesnej kobiecie kojarzy się to z rycerzem na białym koniu? Dosiadam Indiana Scout Thunder Blcck, okulary to TALLA EDO 9043, pasek do spodni MONT BLANC 118767 , zegarek MONT BLANC TRADITION 113339 – pisze na swoim blogu Grzegorz Czepułkowski.

Propozycja nr 2 – tym razem businessman na czarnym Indianie Scout Bobber Thunder Blck Smoke:

Fot. Leszek Bosak (leszekbosak.com)
montblanc
Fot. Leszek Bosak (leszekbosak.com)

Więcej możecie zobaczyć na blogu Mrmature.pl: http://mrmature.pl/w-garniturze-na-motocyklu-czemu-nie/.

Zobacz więcej w kategorii: Moda

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Odkrywamy tajniki męskich butów casualowych!

Krzywdzący dla mężczyzn jest stereotyp, sugerujący, że żaden