EA Sports poinformowało, że w najnowszej odsłonie gry FIFA 20 zabraknie Juventusu Turyn. Mistrzów Włoch ma zastąpić klub o nazwie Piemonte Calcio. Wszystko to przez umowę na wyłączność do praw Juventusu z Konami (wydawcą gry Pro Evolution Soccer).

Ta szokująca wiadomość dla fanów gry FIFA i Juventusu pojawiła się po ogłoszeniu przez gigantów z Turynu ekskluzywnej umowy z Konami, twórcą długoletniego rywala FIFY, Pro Evolution Soccer. Fani FIFY pewnie zastanawiają się teraz czy będą mogli zagrać Cristiano Ronaldo. CR7 będzie dostępny w grze, ale w klubie o nazwie Piemonte Calcio.

Zobacz również: PES 2019 – AS Monaco partnerem Konami

Piemonte Calcio będzie miało zmieniony herb, stroje i stadion, jednak będzie miało identyczny skład, jak Juventus. W oficjalnym komunikacie prasowym Electronic Arts oznajmiło: „To będą prawdziwi gracze, posiadający autentyczne nazwiska i twarze. Zostaną oni wykorzystani w drużynie Piemonte Calcio”. Umowa na wyłączność do praw między Juventusem a Konami została podpisana na 3 lata. Podobne umowy z Konami podpisały wcześniej Bayern Monachium, Manchester United, AS Monaco czy FC Barcelona, jednak te drużyny będą w FIFIE 20, bo w przypadku tych zespołów nie ma mowy o kontraktach na wyłączność.

https://twitter.com/juventusfcen/status/1151069451615461377

Zobacz więcej w kategorii: Gry

1 Komentarze

  1. To się robi żałosne, jedni drugim robią na złość, niedługo będzie tak, że połowa klubów z danej ligi z prawdziwymi nazwami, herbami, strojami etc będzie w Fifie a druga połowa w Pesie :/

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Ultra Off-Road 2019: Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany