DKW Fight Night 2 już 5 maja w Arena Legionowo! W walkach wieczoru zmierzą się były mistrz wagi ciężkiej KSW Fernando „Santo Forte” Rodrigues Jr. ze znanym strongmanem Kamilem Bazelakiem. Druga walka wieczoru to walka reprezentantek płci pięknej: była zawodniczka UFC Izabela Badurek zmierzy się z wielokrotną mistrzynią Muay Thai Judytą Rymarzak.

Podczas gali odbędzie się łącznie 10 walk zawodowych na najwyższym sportowym poziomie. Na wydarzeniu nie zabraknie również występów muzycznych, w których wystąpią: nominowany w tym roku do prestiżowej nagrody Fryderyków, Smolasty, oraz młody reprezentant jednej z największych wytwórni rap w Polsce Denekstbest, Dister.

Zobacz także: Polak wygrywa na UFC! Jan Błachowicz pokonał Jimiego Manuwe!

Arena Legionowo to nowoczesny obiekt sportowy, który umożliwia organizatorom przygotowanie wydarzenia na przeszło 2500 osób. Na gali zawitają goście specjalni ze świata sportu. Podczas pierwszej gali gościem specjalnym był Marcin Różalski. Podczas DKW Fight Night 2 w Legionowie towarzyszyć mu będzie zacne grono sportowców, których nazwisk na razie federacja nie chce ujawniać.

Bilety na to wydarzenie dostępne pod adresem: https://ticketclub.pl/wydarzenia/wydarzenie-sportowe/dkw-fight-night-2-arena-legionowo-193/

2 Komentarze

  1. A tak dobrze po pierwszej walce w KSW zapowiadał się Fernando… a teraz musi po jakiś wioskach jeździć 🙁

    1. jakioch wioskach? w Legionowie to juz ktoras z kolei bedzie dobra gala walczakow, tylko ze wczesniej byly bokserskie

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

FAME MMA 5: Isamu vs Rafonix. Zobacz zapowiedź walki!

Na oficjalnym kanale FAME MMA w serwisie YouTube