Wszystko wskazuje na to, że na kolejnej gali FAME MMA dojdzie do starcia Bonus BGC vs Marcin Najman. Bonus BGC właśnie zamieścił w sieci kolejny już filmik w którym zaczepia znanego celebrytę-boksera.

Bonus BGC 14 lipca na swoim oficjalnym Facebookowym profilu zamieścił zdjęcie na którym uderza w worek treningowy i podpisał je: „Marcin Najman idę po ciebie!”. Dzień później zamieścił kolejną fotkę na której trzyma mandarynkę z podpisem: „Jutro wywiad z mandarynką 🥭 @marcin.najman 🥊👊. Oczywiście jest to nawiązanie do wywiadu, którego Najman udzielił portalowi mma.pl po przegranej walce z Pawłem „Trybsonem” Trybałą na gali FFF MMA, gdzie podczas rozmowy obierał i zajadał się mandarynką.

Zobacz również: Trybson vs Najman. Zobacz najlepsze fragmenty I konferencji FFF MMA

We wtorek 16 lipca Bonus BGC zamieścił w sieci filmik na którym podczas treningu spotyka Marcina Najmana otagowując go #FAMEMMA:

Całą sytuację Bonus skomentował:” Nie ma ch..a we wsi, dam sobie z nim radę”. Z kolei Marcin Najman 12 lipca na swoim oficjalnym koncie na Facebooku napisał (pisownia oryginalna): „Wszystko wskazuje na to, ze rywala wczoraj poznałem , jak również formułe najbliższej walki (to ma być czysta esencja sportów walki) . Rekawice ? Też uważam , ze nie będą potrzebne . Na początku historii boksu walczono przecież na gole pieści … Dopóki jednak nie będzie to sformalizowane , musze zachować to wszystko dla siebie . Pozdrowienia dla Was”.

W dniu dzisiejszym Najman skomentował najnowszy filmik Bonusa BGC: „Bonus jaka przyczajka 😂 Pozytywny gość . I ma racje , na obieranie mandarynek mógłby wygrać 😉”. Czy zatem dojdzie do pojedynku dwóch internetowych gigantów?

Zobacz więcej w kategorii: Sporty walki

4 Komentarze

  1. Niech go Bonus uśpi raz na zawsze

  2. W sumie niczym się nie różni Bonus od poprzednich rywali Najmana z ujemnym bilansem walk

  3. „Ostatnia walka” Najmana to sobie wziął słabszego od siebie kalekę na rywala 😀

  4. Ale będzie beka jak Najman wyłapie wpierdol 😀

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

FEN 28 marca zawita do Lublina!

Federacja FEN po raz pierwszy w swojej sześcioletniej