Mapa niedostępna

Data/Czas
Data: 2018-07-27
18:00:00 - 23:30:00

Kategorie
Brak kategorii


Trasa Iron Maiden 2018 Legacy Of The Beast World Tour –  będzie trwała od 26 maja do 10 sierpnia! W ramach trasy odbędzie się koncert Iron Maiden w Polsce 2018.

Legacy Of The Beast World Tour to inspiracja grą oraz komiksem, scenografia będzie zawierać wiele odmiennych, ale powiązanych ze sobą światów – a to wszystko w połączeniu z materiałem z lat 80-tych oraz kilkoma muzycznymi niespodziankami z lat późniejszych.

Manager Iron Maiden, Rod Smallwood, opisuje nadchodzące koncerty w ten sposób: – Nasi fani wiedzą, że mamy ustalony bardzo konkrety cykl tras odkąd Bruce i Adrian powrócili do Iron Maiden na początku XXI wieku – przeplatamy trasy poświęcone nowym albumom z trasami pełnymi historii i hitów. Uwielbiamy pracować w ten sposób z wielu powodów, nie tylko dlatego, że daje to zespołowi możliwość zagrania zarówno nowego materiału, jak i starych, uwielbianych utworów, które chcą usłyszeć fani. Dzięki temu trasy pozostają świeże, nie tylko dla fanów, ale również dla zespołu. Wizerunek tej trasy pełnej Historii/Hitów zdecydowaliśmy się zbudować wokół nazwy Legacy Of The Beast, co dało nam możliwość wykorzystania kreatywnych pomysłów i dobrej zabawy, zwłaszcza z Eddiem! Nie chcę zbyt wiele zdradzać w tym momencie, ale zgodnie z tradycją Iron Maiden pracujemy nad mnóstwem różnych scen i mamy nadzieję, że zapewni to naszym fanom niezapomniane wrażenia, kiedy zobaczą to bardzo specjalne show.

Bilety Iron Maiden Polska 2018 – już dostępne! Można ze zamawiać poprzez stronę ebilet.pl

Uwaga! Bilety na koncert Iron Maiden są spersonalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie.

Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Regulamin imprezy dostępny tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

NIEOBLICZALNY SZULI ZMIERZY SIĘ Z MARIANEM ZIÓŁKOWSKIM NA KSW 46

Były pretendent do pasa kategorii lekiej, Grzegorz Szulakowski