Strona głównaSPORTINNE SPORTYVIVE TAURON KIELCE NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ EUROPY W PIŁCE RĘCZNEJ

VIVE TAURON KIELCE NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ EUROPY W PIŁCE RĘCZNEJ

Vive Tauron Kielce najlepszą drużyną Europy w piłce ręcznej!

Vive Tauron kielce z Pucharem Europy!

Piłkarze ręczni Vive Tauron Kiece po dramatycznym meczu rozegranym w Kolonii w finale Ligi Mistrzów pokonali po rzutach karnych węgierski Veszprem.

Mecz ten był jednym z najbardziej dramatycznych w historii, gdyż to węgierska ekipa po pierwszych 30-stu minutach prowadziła 16:13, a w drugiej połowie przewagę tą powiększyła prowadząc już nawet różnicą 8 goli.

Wydawał się niemożliwe by piłkarze Vive odrobili straty gdy w 40minucie przegrywali 24:16 , ale stało się, piłkarze Vive najpierw doprowadzili do dogrywki wyrównując w ostatnich sekundach stan meczu na 29:29, by później zwyciężyć w rzutach karnych 4:3 !

Vive Tauron Kielce – MVM Veszprem 39:38 (13:17, 29:29, 32:33, 35:35, rzuty karne 4:3)