Znany z dwóch zaciętych starć z mistrzem Mateuszem Gamrotem, Norman Parke (23-6-1, 4 KO, 12 Sub) będzie rywalem doświadczonego Łukasza „Saszy” Chlewickiego (14-7-1, 5 KO, 1 Sub) na KSW 43 we wrocławskiej Hali Stulecia.

Łukasz Chlewicki znany jest z tego, że nigdy nie wybiera przeciwników i podejmuje każde wyzwanie. Trener i zawodnik Grapplingu Kraków znów stanie przed niezwykle wymagającym rywalem w osobie byłego pretendenta do tytułu w wadze lekkiej. Popularny „Sasza” ostatnio miał gorszy czas w klatce KSW, ale przegrywał wyłącznie z czołowymi zawodnikami kategorii lekkiej i piórkowej. 14 kwietnia włocławianin będzie chciał przerwać niekorzystną serię i powrócić na drogę zwycięstw. Wcześniej Chlewicki wygrywał w okrągłej klatce KSW między innymi z Bartłomiejem Kurczewskim i Łukaszem Rajewskim.

Zobacz również: Były mistrz KSW podejmie fenomenalnego Francuza!

Norman Parke walczył do tej pory w największej organizacji MMA w Europie dwukrotnie. Zawodnik z Irlandii Północnej w debiucie zmierzył się z Mateuszem Gamrotem na KSW 39: Colosseum i jako pierwszy postawił czempionowi trudne warunki. W zestawionym natychmiast rewanżu na KSW 40 w Dublinie obaj panowie nie byli w stanie rozwiązać swojego sportowego konfliktu, ponieważ starcie zakończyło się wynikiem no contest po przypadkowym faulu „Gamera”. Przed starciami z poznaniakiem „Stormin” wygrał 23 pojedynki, z których 19 kończył przed czasem.

W głównych starciach gali KSW 43 zobaczymy młodych i perspektywicznych zawodników trzech kategorii wagowych. Damian Janikowski po odprawieniu dwóch rywali przed czasem stanie naprzeciw byłego mistrza BAMMA i EFC, Yannicka Bahatiego, a Michał Andryszak zawalczy o pas kategorii ciężkiej z czołowym fighterem z Wielkiej Brytanii, Philipem De Friesem. W pojedynku o tytuł mistrza w dywizji półśredniej do pierwszej obrony pasa stanie chorwacki „Robocop”, Roberto Soldić, a jego przeciwnikiem będzie podwójny mistrz EFC, Dricus du Plessis. Były mistrz Artur Sowiński podejmie z kolei fenomenalnego Francuza, Salahdine’a Parnasse.

Bilety na galę KSW 43 we Wrocławiu, która odbędzie się 14 kwietnia w Hali Stulecia, już do kupienia na eBilet.pl.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

DWA MŁODE TALENTY ZAMYKAJĄ KARTĘ KSW 43 WE WROCŁAWIU

Spragniony kolejnej wygranej Maciej Kazieczko (3-1, 2 KO)