Gwiazdy kultowego „Con Air – lot skazańców” John Cusack i Nicolas Cage, znów razem na ekranie, w wybuchowym thrillerze od producentów „Ocalonego” i hitu „Everest”. Za kamerą fachowiec od kina wartkiej akcji – miłośnik adrenaliny i sztuki tatuażu – Steven C. Miller („Maruderzy”, „Extraction”). W tym filmie braterstwo ma swoją cenę!

W dzieciństwie bracia Lindel mogli liczyć wyłącznie na siebie. Jednak z czasem ich drogi rozeszły się. JP (Adrian Grenier) odniósł sukces w branży budowlanej, a Mikey (Johnathon Schaech) wszedł w konflikt z prawem i został gangsterem. Losy braci ponownie przecinają się, gdy Mikey zostaje porwany, a do JP trafia żądanie zapłaty okupu. Podczas gdy wszyscy z otoczenia biznesmena są przekonani, że to jego brat stara się wyłudzić pieniądze, JP nie przestaje wierzyć w niewinność Mikeya. Przeczuwając najgorsze, zwraca się o pomoc do dawnego znajomego – prywatnego detektywa Sala (John Cusack). Razem rzucą wyzwanie lokalnej mafii, na której czele stoi bezwzględny Eddie King (Nicolas Cage).

Zobacz zwiastun filmu:

„Pakt Krwi” („Arsenal”) w kinach od 7 kwietnia!

Gatunek: thriller, sensacyjny

Produkcja: USA, 2017

Scenariusz: Jason Mosberg

Reżyseria: Steven C. Miller („Maruderzy”, „Extraction”, „Agresja”)

Obsada: Nicolas Cage („Dzikość serca”, „Next”, „Pan życia I śmierci”, „Skarb narodów”, „60 sekund”, „Con Air – lot skazańców”), John Cusack („2012”, „1408”, „Con Air – lot skazańców”, „Tożsamość”, „Być jak John Malkovich”), Lydia Hull („Wieczny student”, „Plan ucieczki”, „Człowiek mafii”, „Polowanie na łowcę”), Adrian Grenier („Diabeł ubiera się u Prady”, „Ekipa”, „A.I. Sztuczna inteligencja”, „Wojna Harta”, „To mnie kręci”), Johnathon Schaech („Kwarantanna”, „Phantom”, „Szaleństwa młodości”, „5 dni wojny”)

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OBLICZE MROKU NA HALLOWEENOWYCH MARATONACH FILMOWYCH!

Horror „Oblicze mroku”, który w kinach pojawi się