Linie Emirates zainaugurowały nowe, codzienne połączenie z Dubaju (DXB) do Londynu-Stansted (STN).

Samolot Boeing 777-300ER przewoźnika wylądował na lotnisku Stansted w piątek 8. czerwca tuż przed godziną 14.00 czasu brytyjskiego. Tym samym Londyn-Stansted został siódmym kierunkiem w Wielkiej Brytanii obsługiwanym przez Emirates. Jednocześnie liczba codziennych połączeń między Dubajem a trzema różnymi portami lotniczymi w Londynie wzrosła do 10, a Stansted dołączył do Gatwick i Heathrow.

Zobacz także: Z Wrocławia do Bari – Wizz Air ogłasza nowy włoski kierunek

Samolotem wykorzystywanym na trasie jest nowy Boeing 777-300ER Emirates w konfiguracji trzyklasowej, w którym znalazły się najnowocześniejsze, całkowicie zamknięte prywatne kabiny w klasie pierwszej oraz odnowione kabiny w klasie biznes i ekonomicznej. Drzwi przesuwne od podłogi do sufitu i eleganckie elementy wystroju nadają kabinom Emirates nowy wymiar luksusu i prywatności. We wszystkich kabinach pojawiły się także nowe fotele i unowocześnione systemy rozrywki pokładowej. Przewoźnik zaprezentował swoją nową ofertę na targach Dubai Air Show w 2017 roku. Teraz pasażerowie będą mogli ją wypróbować po raz pierwszy na trasie do Wielkiej Brytanii.

Nowy kierunek jest siódmym lotniskiem w Wielkiej Brytanii obsługiwanym przez linie Emirates. Już w październiku dołączy do nich Edynburg. Pozostałe lotniska to Londyn-Heathrow, Londyn-Gatwick, Birmingham, Newcastle, Manchester i Glasgow.

Zobacz więcej w kategorii: Podróże

1 Komentarze

  1. Z Okęcia do Dubaju by się przydało połączenie

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

EMIRATES URUCHOMIĄ POŁĄCZENIE A380 DO OSAKI

Emirates, największa na świecie międzynarodowa linia lotnicza, uruchomi