21 czerwca to wyjątkowa data. Dlaczego? Właśnie tego dnia rozpoczęło się astronomiczne lato, a marka Raffaello tradycyjnie zaprosiła polskie gwiazdy do wspólnego celebrowania niezapomnianych chwil w pałacu królewskim w Wilanowie! Motywem przewodnim tegorocznego spotkania z Raffaello był tytuł kultowego filmu Federico Felliniego – La Dolce Vita, czyli słodkie życie.

To już szósty sezon letni, do inauguracji którego marka Raffaello zaprosiła wielu znanych gości. Wydarzenie miało miejsce w niepowtarzalnej scenerii Pałacu w Wilanowie. Specjalnie na ten wieczór Raffaello przemieniło dziedziniec Pałacu w niezwykłe miejsce – kwiaty, światła i dekoracje inspirowane słoneczną Italią, pozwoliły zaproszonym poczuć się jak na planie „Słodkiego życia” Felliniego. Inauguracja sezonu letniego z Raffaello to niezwykłe wydarzenie. Letnia aura, zachwycająca sceneria oraz oprawa muzyczna tworzą niezapomnianą atmosferę! Aż chciałoby się powiedzieć, chwilo trwaj! – powiedziała Anna Wendzikowska, aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna.

Zobacz również: Polskie gwiazdy celebrują 25. urodziny Raffaello w ogrodach Pałacu w Wilanowie

To prawdziwa przyjemność móc spędzić czas w tak pięknym miejscu. Panująca tu magiczna atmosfera bez wątpienia wprowadza w klimat zbliżających się słodkich, letnich wieczorów – dodała Karolina Ferenstein-Kraśko, celebrująca to wydarzenie w towarzystwie Piotra Kraśko.

W Pałacu w Wilanowie Raffaello gościło także Tamarę Arciuch i Bartłomieja Kasprzykowskiego, Paulinę Krupińską,Karolinę Pisarek oraz Paulinę Sykut-Jeżynę. Wydarzenie poprowadził znakomity duet –Agnieszka Cegielska i Olivier Janiak, a o oprawę muzyczną zadbała jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek –Sylwia Grzeszczak, która wraz z zespołem zagrała klimatyczny koncert. Wyjątkowa atmosfera, szczególne miejsce i nastrojowa scenografia pozwoliły wszystkim gościom przenieść się do letniego świata Raffaello i poczuć słodycz życia jak z filmu!

Zobacz galerię zdjęć z gali Raffaello 2018:

Paulina Krupińska / fot. mat. prasowy
« 1 z 9 »

Zobacz więcej w kategorii: Rozrywka

1 Komentarze

  1. kto to na zdjęciu głównym?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PATRYK VEGA POWOŁAŁ DO ŻYCIA FUNDACJĘ, ZAJMUJĄCĄ SIĘ NIESIENIEM POMOCY POTRZEBUJĄCYM DZIECIOM

Patryk Vega powołał do życia Fundację, która zajmuje