Bethesda Game Studios, nagradzani twórcy Skyrima i Fallouta 4, przedstawiali zwiastun do Fallouta 76 – prequel online, w którym każda ocalała osoba jest prawdziwym człowiekiem.

Świat w grze Fallout 76 będzie ogromny, ma być czterokrotnie większy od tego, z jakim mieliśmy do czynienia przy okazji Fallout 4. Fallout 76 będzie także prequelem całej serii, główny bohater zdecyduje się na opuszczenie krypty po 25 latach i będzie miał możliwość eksploracji bardzo zróżnicowanego ogromnego świata gry. Rozgrywka głównie nastawiona będzie na tryb wieloosobowy, lecz twórcy nie zrezygnowali z opcji dla jednego gracza.

Zobacz również: Cyberpunk 2077. CD Projekt Red zaprezentował nowy zwiastun!

„Jeśli chcesz przetrwać, współpracuj – lub nie – z innymi graczami. Otrzymasz największy i najbardziej dynamiczny świat, jaki kiedykolwiek został stworzony w legendarnym uniwersum Fallouta – z zagładą nuklearną w tle. Fallout 76 ukaże się 14 listopada 2018 r. na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC. Dzień Powrotu, rok 2102. Dwadzieścia pięć lat po wybuchu bomb razem z innymi mieszkańcami krypty – wybranymi spośród najwspanialszych i najbardziej inteligentnych obywateli kraju – wychodzisz na powierzchnię wprost w objęcia postnuklearnej Ameryki. Graj w pojedynkę lub z innymi graczami, przemierzając świat, wykonując zadania, budując i pokonując największe zagrożenia pustkowi.” – można przeczytać na oficjalnej stronie gry.

Zobacz polski zwiastun Fallout 76:

Zobacz więcej w kategorii: Gry

1 Komentarze

  1. Co oni zrobili z tą grą 🙁 To nie wygląda nawet jak Fallout! Będzie następne gówno zrobione pod dzieciaków

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PIERWSZA WIĘKSZA DARMOWA AKTUALIZACJA DO FROSTPUNKA WŁAŚNIE UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE

Pierwsza większa aktualizacja do Frostpunka właśnie ujrzała światło