W weekend 18-19 listopada Galeria Północna zaprasza najmłodszych na spotkanie z Benem Tennysonem, bohaterem popularnej kreskówki Ben 10 i jego przyjaciółmi. Walcz z kosmitami, zbierz własną drużynę super bohaterów i zdobywaj punkty mocy w gwiezdnym quizie. Na uczestników misji w Galerii Północnej czekają wyjątkowe nagrody – koszulki z serialu Ben 10 z własnym zdjęciem!

10-letni Ben Tennyson jest bohaterem jednej z najbardziej popularnych kreskówek kanału Cartoon Network. Kiedy chłopiec wraz z dziadkiem i kuzynką wybiera się na kemping, znajduje tajemnicze urządzenie o nazwie Omnitrix. Dzięki niemu dzielny Ben może się zmieniać w kosmitów i pod postacią Czterorękiego, Inferno, Diamentogłowego, Szybciora, Muchy, Szarej Materii, Dzikiego Pnącza, Kulopłota, Turbina Wodnego lub Upgrade’a walczyć z kosmicznym złem. Pełna emocjonujących pojedynków kreskówka spotkała się z tak dużym zainteresowaniem najmłodszych widzów, że przygody Bena doczekały się trzech sequeli, dwóch filmów fabularnych i licznych gier komputerowych.

Dzieci na całym świecie marzą, aby podobnie jak młody Ben, stawić czoło wrogim przybyszom z kosmosu. Dlatego już w najbliższy weekend, 18-19 listopada Galeria Północna zaprasza najmłodszych na spotkanie z Benem Tennysonem i jego kosmicznymi przyjaciółmi. Na uczestników zabawy czeka pełna przygód misja, w której każde poprawnie wykonanie zadanie nagradzane będzie punktami. Na koniec zebrane punkty zostaną wymienione na nagrodę – koszulkę z serialu Ben 10 z własnym zdjęciem!

W ostatnich tygodniach Galerię Północną odwiedziły animowane postaci uwielbiane przez maluchy – Świnka Peppa i jej brat George oraz Masza i Niedźwiedź. W najbliższy weekend do wspólnej zabawy z bohaterami kreskówki Ben 10 zapraszamy trochę starsze dzieci. Po raz pierwszy na uczestników czeka interaktywna gra, w której każdy uczestnik wcieli się w gwiezdnego wojownika, realizującego zadania przygotowane przez Bena. Atrakcje dostępne w strefie Ben 10 to doskonała zabawa i ciekawy pomysł na wspólne popołudnie dla całej rodziny – mówi Emilia Szkudlarek, Dyrektor Marketingu Galerii Północnej.

Serialowy Ben będzie czekał na młodych wojowników w sobotę i niedzielę w godzinach 12.00-20.00 w strefie Ben 10 zlokalizowanej przy wejściu do Galerii Północnej od strony ulicy Trakt Nadwiślański. Odwiedzając punkt rejestracji każdy z uczestników otrzyma specjalny zegarek Omnitrix, dzięki któremu Ben mógł zmieniać się w jednego z walecznych bohaterów. Wyjątkowe urządzenie będzie prowadziło dzieci przez kolejne atrakcje i gromadziło punkty zebrane za poprawne wykonanie zadań przygotowanych przez gwiezdną drużynę Bena. Na małych gości Galerii Północnej czeka między innymi:

– strefa 3D Mania, czyli stanowisko, na którym za pomocą wyjątkowych długopisów 3D każdy z uczestników stworzy własną przestrzenną figurkę z serialu

– mini-kino ze specjalnie wyselekcjonowanymi, najnowszymi odcinkami kreskówki Ben 10

– strefa Pogromcy Złych Charakterów, gdzie dzieci pokonają złe moce w ramach wspólnej, interaktywnej zabawy

– strefa gier i zabaw – weź udział w kosmicznej rozgrywce lub rozwiąż wirtualny quiz!

– strefa animacji z puzzlami i kostkami XXL, które pozwolą zbudować wielkoformatową postać Bena

– ścianka fotograficzna z Benem oraz postacią obcego „Inferno”, na której każdy z uczestników zabawy będzie mógł wykonać wspólne pamiątkowe zdjęcie

– interaktywna gra Hero Experience, która pozwoli najmłodszym wcielić się w jednego z obcych, a następnie wykonać pamiątkowe zdjęcie, które trafi na koszulkę

– fabryka koszulek, czyli ostatni punkt zabawy, w którym każdy z młodych wojowników będzie mógł odebrać własną koszulkę „Hero Experience”!

 

1 Komentarze

  1. o kruca!!!! będzie Ben Tennyson!!!! jaram się

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

PATRYK VEGA POWOŁAŁ DO ŻYCIA FUNDACJĘ, ZAJMUJĄCĄ SIĘ NIESIENIEM POMOCY POTRZEBUJĄCYM DZIECIOM

Patryk Vega powołał do życia Fundację, która zajmuje